maah7175.ir

ماشین برتر ۱

۱٫ Bugatti Veyron:

بوگاتی Veyron EB 16.4 یک ماشین ورزشی متوسط ​​می باشد که توسط گروه فولکس واگن در آلمان طراحی و توسعه داده شده و در بوستون مولشیمفرانسه ساخته شده است.

این پس از راننده مسابقه پری وایرون نامگذاری شد.

نسخه اصلی دارای سرعت بالا ۴۰۷ کیلومتر در ساعت (۲۵۳ مایل در ساعت) است.  Car of the Decade و بهترین جایزه اتومبیل(۲۰۰۰-۲۰۰۹) توسط برنامه تلویزیونی بی بی سی Top Gear نامگذاری شد.

استاندارد بوگاتی ویرون نیز در سال ۲۰۰۵ جایزه بهترین راننده خودرو سال ۲۰۱۵ را به دست آورد.

نسخه Super Sport از Veyron توسط رکوردهای جهانی گینس به عنوان سریعترین دستگاه تولید خودرو خیابانی در جهان، با سرعت بالای ۴۳۱٫۰۷۲ کیلومتر در ساعت (۲۶۷٫۸۵۶ مایل در ساعت) شناخته شده است.

راننده Veyron Grand Sport Vitesse نسخه سریع ترین راننده در جهان است و با سرعت متوسط ​​۴۰۸٫۸۴ کیلومتر در ساعت (۲۵۴٫۰۴ مایل در ساعت) در تاریخ ۶ آپریل ۲۰۱۳ آزمایش شده است.

طراح اصلی Veyron Hartmut Warkuss بود و بیرونی توسط Jozef Kabaň از Volkswagen طراحی شده بود، که بیشتر کار مهندسی تحت هدایت مهندس Wolfgang Schreiber انجام شد.

چندین نوع خاص تولید شده اند. در دسامبر ۲۰۱۰، بوگاتی با استفاده از برنامه Veyron 16.4 Configurator در وب سایت رسمی مارکت، خریداران توانائی سفارشی کردن رنگ های بیرونی و داخلی را برای خریداران آینده ارائه داد.

بوگاتی Veyron در اواخر ۲۰۱۴ قطع شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

" type="audio/mpeg">

Your browser does not support the audio element.